• yventai

8 išradingi projektoriaus panaudojimo būdai

1. Nutapykite piešinį ant sienos

Bet kas gali nupiešti puikiausią piešinį ant sienos projektoriumi – nereikia nei talento, nei patirties! Tiesiog reikia išsirinkti norimą paveikslą ar nuotrauką padaryti ją nespalvotą, padidinti kontrastą, o tada prijungti kompiuterį prie projektoriaus ir nukreipti projektorių į norimą sieną. Pieštuku perbraukite projektuojamo vaizdo linijas, tada išsirinkite dažus ir pirmyn!

2. Žaiskite vaizdo žaidimus karališkai!

Milžiniško ekrano galimybė perkelia Jūsų žaidimus į kitą lygį. Tai itin patogu žaidžiant vaizdo žaidimus su draugais, nes didesnis ekranas kiekvienam žaidėjui suteikia daugiau erdvės.


3. Planetariumas

Šis variantas puikiai tiks tiems, kurie jau mėgsta astrologiją arba nori, kad jų vaikai pradėtų ją mylėti ir suprasti. Naudodami namų projektorių galite lengvai sukurti tikrą dangaus vaizdą naudodami tokias programėles kaip „Celestia“ ar „Steliarium“. Šios programėlės naudojamos tikruose planetariumuose. Projektorių nukreipkite į lubas ar sieną, kad patirtumėte tikrą keliavimo į kosmosą jausmą.

4. Pikniko kino naktis

Kas sakė, kad savo projektoriumi galite pasilinksminti tik namuose ar ribų? Siūlau kartu su šeima, draugais ar visais jais organizuoti iškylą. Atsineškite sumuštinių, užkandžių, gėrimų, taip pat nors desertui, pavyzdžiui, keksiukų, nes juos lengva valgyti ir su jais judėti. Kalbant apie pramogas, jums nereikės sugalvoti kelių žaidimo scenarijų, nes viskas, ko jums reikės, kad atneštumėte baltą paklodę ar ekraną ir projektorių ir kartu pažiūrėtumėte mėgstamą filmą.

5. Lazerių šou

Smagus būdas surengti vakarėlį vaikams ar suaugusiems – pasidaryti savo lazerių šou tiesiog svetainėje. Atsisiųskite lazerių programėlę, pvz., MusicBeam. Ši programėlė keis rodomus lazerius pagal muzikos ritmą.

6. Nuotraukų demonstracija

Puikus sprendimas šventę paversti interaktyvia. Galite demonstruoti nuotraukas šventės svečiams dideliame ekrane.


7. Atmosferos kūrimas vakarėlyje

Paleiskite pasikartojantį įrašą vakarėlyje, kad sukurtumėte jaukesnę atmosferą. Kalėdoms – pūga už lango. Lietinga diena – besikūrenantis židinys. Vaikų gimtadienis – akvariumas, piratai.

8. Socialinių medijų įrašų bendrinimas

Geriausias būdas išlaikyti aktyvią konferenciją – savo kalbos metu naudoti socialinę mediją. Taip bus sukurta interaktyvi atmosfera, kurioje žmonės mielai dalyvaus. Tai taip pat padidins Jūsų auditorijos koncentraciją ir padarys Jūsų renginį gyvą. Leiskite savo auditorijai užduoti klausimus, pakomentuoti. Taip pat tai gali būti nuotraukos ar trumpi vaizdo įrašai.


Išvardinome tik kelis būdus išradingai panaudoti projektorių, tačiau yra daug daugiau galimybių. Pasitelkite fantaziją. Projektoriai išsiskiria galimybe rodyti aukštos kokybės vaizdus ir savo mobilumu. Sėkmės, vakarėlių meistrai!

0 views

8-694 48 841

Kaunas, Lithuania

©2018 by yventai. Proudly created with Wix.com