• yventai

9 patarimai įsimintinam vaiko gimtadieniui

Updated: Jan 16, 2019

Patarimai apie temos parinkimą, veiklas, užkandžius ir daug daugiau!


Parinkite tematiką

Kai tik turėsite gimtadienio vakarėlio temą, planavimas taps daaaug paprastesnis. Apgalvokite atžalos pomėgius, matytus filmus. Piratai, princesės, super herojai ar disnėjaus filmų personažai – klasikiniai pasirinkimai su kuriais tikrai neprašausite.


Paskleiskite žinią

Įtraukite mažąjį į kvietimų gamybą. Užrašykite „sunkiąją“ dalį, o vaikui leiskite pasireikšti dekoruojant kvietimus kreidelėmis, pieštukais, lipdukais, senais piešinėliais ir t.t... Nepamirškite tėveliams priminti bent kelias dienas prieš įvykį žinute ar skambučiu, nes dažnai popieriniai kvietimai pametami.


Apsispręskite dėl skaičiaus

Jūsų vaikas gali pareikšti, kad visa jo klasė kviečiama į gimtadienį. Norint, kad gimtadienis praeitų kuo sklandžiau, reikėtų apriboti svečių skaičių iki daugių daugiausiai 12 arba tiek, kiek telpa prie šventinio stalo.


Ribokite laiką

Dažniausiai pasitaikanti klaida – per ilga šventės trukmė. Gimtadienis linksmas vaikams ir tausojantis tėvelius turėtų trukti daugiausiai 3 valandas. Ilgesnė trukmė sekins visus švenčiančiuosius. Mažiesiems palankiausias laikas yra tarp 10 ir 11 valandos ryto, kuomet jie nepavargę. Vyresnėliai mažiau jautrūs skirtingam paros metui, todėl galima rinktis ir vėlesnį laiką.


Išlaisvinkite savo kūrybingumą

Tinkamai parinktos dekoracijos, atitinkančios vakarėlio temą, kuria jaukią, šventišką atmosferą. Prietema, apšviesta lempučių girliandomis, tampa magiška, mistiška erdve, o iš balionų nutiesta vaivorykštė - svajonių išsipildymo vieta.


Išlaikykite vaikus užimtus

Reikėtų vengti laiko tarpų tarp užsiėmimų, nes kaip tik per juos vaikai pradeda lakstyti po namus ar gaudyti vienas kitą. Kadangi svečiai pasirodo ne vienu metu, siūlome vakarėlį pradėti su tylesnių užsiėmimų „stotelėmis“, pavyzdžiui, vakarėlio tema fėjos, todėl visos atvykstančios fėjos turi dekoruoti savo sparnus arba nupiešti piešinį šia tema.


Žaidimai, žaidimai!

Vaikai trokšta klasikinių žaidimų, jei prie jų dar pridėsime temos elementų, žaidimai nušvis naujomis spalvomis ir taps tikrai įsimintina pramoga. Stenkitės parinkti tokius žaidimus, kurie paremti komandiniu darbu, o ne varžymusi tarpusavyje. Pralaimėjęs vaikas gali nusiminti ir pravirkti. Gero parinkimo pavyzdys - vakarėlio tema yra piratai, todėl namuose paslėptas lobis, kurio išsiruošia ieškoti vaikai (mažieji piratai). Tačiau ne viskas taip paprasta! Ieškant lobio, jų laukia įvairios kliūtys, užduotys ir užuominos, kurios padėtų lobio paieškose.


Šventinis maistas - pramoga

Nesistenkite vaikų susodinti prie stalo. Taip sutaupysite vietos žaidimams, geriau juos sodinti ant žemės ir vaišinti juos „pikniko“ stiliumi. Neverta persistengti gaminant maistą – vis viena, didelė tikimybė, kad vaikai jo net nepalies. Geriau vaišinti juos užkandžių tipo maistu, kuris gali ne tik būti paprastai paruošiamas, bet ir sveikas. Pavyzdžiui, vaikus vaišinkite morkų juostelėmis, pjaustytais obuoliais ir t.t... Nepamirškite vaikų alergijų ir pasirūpinkite, kad visi rastų sau tinkamo maisto. Nepamirškite dekoruoti torto pagal gimtadienio temą! Saldūs siurprizai tokie kaip cukraus vata ar šokolado fondiu gali išties papuošti vakarėlį.


#gimtadienis #vaikai #vaikas #meile #lithuania #tortas #patarimai #happy #birthday

8-694 48 841

Kaunas, Lithuania

©2018 by yventai. Proudly created with Wix.com